30 kilogramów – Budowlana Lista Przebojów. #3

Wróciłyśmy z niebytu. Na chwilę. To był długi tydzień, stanowczo za długi, a że dziś noc jest do spania a nie do projektów, nie pozostaje nam nic innego jak należycie świętować jego zakończenie.

Zamknijcie oczy, usiądźcie (lub lepiej na odwrót, by nie zrobić sobie krzywdy. BHP to ważna sprawa), zrelaksujcie się. Odpłyńcie daleko, daleko. Daleko od miejsca, w którym jesteście, daleko od przyziemnych myśli, daleko od nauki/pracy/siedzenia w Internecie, czy co tam tylko robicie. Już? OK, do tej pory było łatwo. I do tej pory mógł to robić każdy.
Dalsza część zarezerwowana jest dla dziewcząt i gejuszków.
Wyobraźcie sobie teraz mężczyznę, wspaniałego mężczyznę, którego uroda zapiera dech w piersiach. Mężczyznę, który świeci przykładem, a jeszcze bardziej świeci śnieżnobiałymi zębami. Który jest muzykiem! Filantropem! A do tego… Buduje domy!!!
Jednakże i tak apeluję, by oglądając nagranie choć przez chwilę skupić wzrok na tym, co dzieję się w teledysku. A dzieje się wiele.

Piękne okazy maszyn budowlanych we wspaniałym czerwonym kolorze, przy których chowa się najlepsze Ferrari, porządne obuwie, kaski na głowach, spycharka, pilarki, wiertarki i młotki, a do tego wszyscy uśmiechnięci, weseli i rozśpiewani, jak to zwykle na budowach bywa. Zwłaszcza ameykańskich.
Zwróciliście uwagę na rusztowanie? Z tego co widzę, nie ma tam krawężnika o wysokości 0,15m. Ewidentny błąd!
Jednak najważniejsze – ten teledysk to wspaniały film instruktażowy budowy domu szkieletowego, bardzo popularnego w Stanach Zjednoczonych, jak również w Kanadzie i krajach skandynawskich.
Podstawą jest tu szkielet drewniany, między belkami szkieletu umieszcza się materiał izolacyjny. Ściany są lekkie, dom stawia się szybko, jest ciepły i tani w eksploatowaniu.

A teraz od słów do czynów.

Panie i panowie, przed Wami złotowłosa piękność prosto ze Stanów Zjednoczonych – Jon Bon Jovi (no i ta reszta chłopaków)


~Ef

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s